29.01.2022

Pomysłowe prezenty "na zajączka"

Zabawki


Pomysłowe prezenty "na zajączka"

 

Wielkanoc tuż tuż. Czy do Was też przychodzi w tym okresie zajączek i obdarowuje maluszki drobnymi upominkami?

Jeżeli macie z nim jakiś kontakt, podeślijcie mu parę pomysłów od nas na prezent dla dzieci. Kto wie, może skorzysta? W ubiegłym roku wybrał całkiem sporo naszych zabawek.

 

Każda z poniższych pozycji pozwala na połączenie zabawy z nauką. Rozwijanie ważnych umiejętności u dzieci. Stanowi pretekst do tego aby spędzać wspólnie czas, rozmawiać i poznawać się bliżej.

 

Marakasy - drewniane grzechotki, które rozwijają zdolności motoryczne u każdego maluszka. Grzechotki występują w dwóch rozmiarach i różnych kolorach.

https://www.dobrezabawki.com/produkt/marakasy-duze

https://www.dobrezabawki.com/produkt/marakasy-male

 

Wóz strażacki z wyskakującymi figurkami - najlepsza propozycja na prezent dla każdego roczniaka. Kolorowy, drewniany wóz strażacki, który przewozi czterech strażaków pasażerów. Kiedy maluch naciśnie na którąś figurkę - wyskoczy ona do góry. Niesamowita zabawa! Każda z postaci ma namalowaną inną minkę.

https://www.dobrezabawki.com/produkt/pop-up-fire-truck

 

Ślimak z magnesem - labirynt z długopisem magnetycznym. Dziecko sterując kulkami przez zakręty labiryntu rozwija motorykę małą oraz ćwiczy logiczne myślenie. 

https://www.dobrezabawki.com/produkt/magnetic-bead-trace-slimak

 

Ustnik logopedyczny - zabawka, która jest zaliczana do pomocy logopedycznych. Umożliwia rozwój mowy podczas zabawy - pozwala ćwiczyć i kontrolować oddech.

https://www.dobrezabawki.com/produkt/ustnik-logopedyczny

 

Story Cubes - gra zawierająca wiele wariantów , idealna dla małego gaduły ale sprawdzi się również u cichego dziecka jako pretekst do ćwiczenia zdolności wypowiadania się. Pierwszy wariant zabawy to opowiadanie historii z wykorzystaniem symboli, które wypadły na kostkach. Możemy także spróbować stworzyć opowieść w języku obcym - jest to trudniejsze wyzwanie, które gwarantuje dużo emocji. Kolejny wariant to tworzenie opowieści związanych z określoną tematyką.

https://www.dobrezabawki.com/produkt/story-cubes

 

Lonpos 505 – układanka logiczna, która rozwija wszystkie rodzaje inteligencji. Zawiera aż 505 wyzwań - 480 układanek dwuwymiarowych i 25 trójwymiarowych. Wyzwania podzielone są na poziomy - z każdym poziomem rośnie stopień trudności.

https://www.dobrezabawki.com/produkt/lonpos-505

 

5 sekund - genialna gra towarzyska, która dostarczy dzieciom od 8 roku życia masę radości, stanowiąc przy tym doskonały trening refleksu i kreatywności. Zadaniem graczy jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na wylosowane wcześniej pytanie. Mamy na to 5 sekund.

https://www.dobrezabawki.com/produkt/5-sekund

 

Tropico - znakomita gra pamięciowa. Oglądamy rysunki przedstawiające zwierzęta w dżungli i staramy się zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Następnie odpowiadamy na wylosowane pytanie. Gra ćwiczy także umiejętność liczenia i elementarnego łączenia faktów.

https://www.dobrezabawki.com/produkt/tropico

 

Chemia na wesoło - bezpieczne eksperymenty, które wprowadzą dziecko w fascynujący świat chemii. Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka. Świetny prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.

 

https://www.dobrezabawki.com/produkt/chemia-na-wesolo

 

 

Jeżeli powyższe zestawy nie są wystarczającą zachętą dla zajączka zaproście go na stronę główną www.dobrezabawki.com . Przeglądając naszą ofertę kategoria po kategorii z pewnością znajdzie coś dla swoich małych „klientów”.

 
wróć do listy porad